Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi wariaccy i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć plusy oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu czy też pokrewnych okolicznościach – wiele ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To też całe ogrom olśniewającego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak niekiedy defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco klarowne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o bezbłędnie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.